Oficiali golfo klubo "ELNIAS" svetainė
Lietuvos golfo federacija
PRADŽIA  |  APIE MUS  |  NARIAI  |  AIKŠTYNAS  |  REKORDAI  |  PASLAUGOS  |  KALENDORIUS  |  ŽALIOJI KORTELĖ  |  KONTAKTAI  |
  ***  Š.m. spalio 24 d. (sekmadienį) numatytas turnyras neįvyks!
  2007 | 2008 | 2009
  R&A: Golfo taisyklės (tinklapis)
  R&A: Golfo taisyklės (pdf failas)
  R&A: Golfo etiketas (video)
  Golfo etiketas (pdf failas, lietuviškai)
  EGA Handikapo sistema
  Lietuvos golfo žaidėjų handikapas
  Handikapo skaičiuoklė (Excel)
  2010 m. LGF žaidėjų reitingai
  Golfo klubas "Elnias" (2000)
  Sostinių golfo klubas (2006)
  Europos centro golfo klubas (2007)
  GK "National Golf Resort" (2009)
  GK "The V Golf Club" (2009)
  Golfo portalas: GolFansLT
  Golfo portalas: GolfWeb.lt
  UAB "Golfas visiems"
  Golfo klubas "PAR5"
  Golfo akademija (Egidijus Baleišis)
  Vilkės golfo klubas
Lietuvos golfo federacija
Europos golfo asociacija
Tarptautinė golfo federacija
LKKA
Medžiotojų užeiga
ARX Baltica
UAB Autotoja
UAB Paradis
Nuo 2007-12-01
   
Š.m. spalio 24 d. (sekmadienį) turnyras neįvyks! 2010-10-21
Š. m. rugsėjo 24 d. (sekmadienį) numatytas turnyras neįvyks.

Informacija tel. (mob.): 86-86-30777.


Prezidento Valdo Adamkaus taurės turnyro rezultatai 2010-10-18

Donatas
Puodžiukynas

- Prezidento
Valdo Adamkaus
taurės turnyro
nugalėtojas
Vėsų spalio 16 d. rytą klubo aikštyne vyko tradicinis, jau ketvirtasis, Prezidento Valdo Adamkaus taurės turnyras. Iki šiol šio turnyro nugalėtojais ir Prezidento taurės savininkais buvo Marius Bružas (2004 m.), Marius Bubnelis (2007 m.) ir Gediminas Mamkus (2009 m.). Šiemet dėl taurės vyko įtempta kova. Pirmąją ir penktąją vietas skyrė tik 4 smūgiai. Raundą įveikęs per 73 smūgius š.m. turnyro nugalėtoju tapo Donatas Puodžiukynas (HCP 10,4). Dviems smūgiais nuo jo atsiliko (75 smūgiai) ir antrąją vietą iškovojo Eimutis Likadzijauskas (HCP 15,0). Trečiosios vietos savininku su rezultatu 76 smūgiai tapo Juozas Belickas (HCP 23,2).

Moterų grupėje pirmąją vietą laimėjo Laura Mickevičiūtė (HCP 54,0). Jos rezultatas 113 smūgių. Dėl prizų varžėsi dar viena žaidėjų grupė, bendrai tiek vyrai, tiek moterys, kurių HCP 30,0-54,0. Šioje grupėje rezultatas buvo skaičiuojamas pagal Steiblfordo taškų sistemą. Surinkęs 42 Steiblfordo taškus nugalėtoju tapo Raimundas Petrikas (HCP 38,0).

 • Turnyro rezultatų protokolas.


 • Turnyro "Lietuvos golfui - 10 metų" STARTO PROTOKOLAS 2010-06-12

  Turnyro "Lietuvos golfui - 10 metų":  Kviečiame į turnyrą "Lietuvos golfui - 10 metų" 2010-06-08
  Birželio 12 d. organizuojamas renginys skirtas Lietuvos golfo 10 m. jubiliejaus paminėjimui. Ši data siejama su pirmojo Lietuvoje golfo klubo "Elnias" aikštyno atidarymu 2000 m. birželio 30 d. Kaip dalis renginio bus organizuojamas golfo turnyras "Lietuvos golfui - 10 metų".

  Į turnyrą kviečiami visi žaidėjai, ypatingai tie, kurie kartu su atsidariusiu "Elnio" aikštynu taip pat prieš 10 m. pradėjo pirmuosius golfo žingsnius.

  Registracija į turnyrą vyks iki birželio 11 d. 12 val. Registruokitės el.paštu martynas@golfasvisiems.lt arba mob.tel. 86-20-53139. Starto protokolas bus pasklebtas birželio 11 d. 16 val. arba bus galima teirautis tel. 86-20-53139.

  Turnyro pradžia 9 val. nuo pirmojo lauko starto aikštelės. Žaidžiamas bus vienas 9 laukų raundas. Formatas: smūgio žaidimas su bendruoji ir grynuoju rezultatais (angl. stroke gross, stroke net).

  Daugiau informacijos - VARŽYBŲ NUOSTATUOSE.


  Treciadieninės varžybos 2010 2010-06-07
  Golfo klubo "Elnias" aikštyno operatorius "golfasVISIEMS" organizuoja "TREČIADIENINES VARŽYBAS 2010". Šios varžybos bus vykdomos net keturis mėnesius: nuo birželio pradžios iki rugsėjo pabaigos kiekvieną trečiadienį.

  Į varžybas kviečiami visi žaidėjai turintys Lietuvos golfo federacijos žaidėjų korteles bei golfo klubų žaliąsias korteles. Pagal pajėgumą žaidėjai bus paskirstyti į dvi kategorijas: "A" - žaidėjai, kurių tikslusis handikapas (HCP) 30,0 arba mažesnis; "B" - HCP 30,1 arba didesnis ir žaliosios kortelės turėtojai.

  Pirmasis, t.v. sezoninis, etapas vyks iki rugsėjo 8 d. pagal eklektinių turnyrų organizavimo formą. Organizatoriai nustatė, kad šių varžybų raundą sudaro 9 laukų žaidimas. Per dieną galima sužaisti ne daugiau kaip du įskaitinius raundus. Sezoninio etapo pabaigoje iš visų žaidėjo sužaistų raundų kiekvienam laukui bus išrenkamas geriausias rezultatas (mažiausias smūgių skaičius). Tokiu būdu nustatomas t.v. eklektinio turnyro rezultatas. Kiekvienoje kategorijoje 8 geriausi žaidėjai pateks į atkrentamojo etapo ketvirtfinalį. Atkrentamasis etapas vyks rugsėjo 15 (ketvirtfinalis), 22 (pusfinalis) ir 29 (finalas) dienomis. Šiame etape bus vykdomas mačo žaidimas (angl. match play).

  Organizatoriai kviečia visus norinčius atvykti trečiadieniais į golfo klubą "Elnias" ir smagiai praleisti laiką žaidžiant golfą su savo draugai ir pažystamais. Žaidžiančiųjų grupę turi sudaryti 2-4 žaidėjai. Registruotis reikėtų iki kiekvienos savaitės antradienio 12 val. tel. +370-620-53139.

  Turnyro registracijos mokestis - 20 Lt (vienkartinis). Vieno raundo aikštyno mokestis (angl. green fee) - 30 Lt.

  Daugiau ir detalesnės informacijos rasite VARŽYBŲ NUOSTATUOSE.


  Lietuvos golfo federacijos taurės turnyras Europos centro golfo klube 2010-05-11


  Š.m. gegužės 15-16 d. Europos centro golfo klube vyks Lietuvos golfo federacijos (LGF) taurės turnyras. Tai tradicinis kasmetinis renginys, kuriame varžosi gausus būrys pajėgiausių Lietuvos golfo žaidėjų. Į šį turnyrą kviečiami dalyvauti žaidėjai, kurių tikslusis handikapas prieš varžybas bus 35,9 ir mažiau.

  Varžomasi bus dėl nugalėtojo vardo ne tik pagal grynai sportinį variantą (angl. stroke gross), bet ir pagal rezultatą įvertinant žaidėjo handikapą (angl. stroke net). Todėl ir mažesnio meistriškumo žaidėjai galės lygiaverčiai varžytis dėl mažųjų LGF taurių.

  Golfo klubo "Elnias" narius atitinkančius minėtą meistriškumo reikalavimą kviečiame susipažinti su varžybų nuostatais, registruotis (iki gegužės 13 d. 16 val.) ir dalyvauti dviejų raundų (dienų) varžybose.


  LKKA studentų taurės turnyro rezultatai 2010-05-09  Smūgio žaidimo
  nugalėtojas
  Vytenis Grigas
  (80 smūgių)


  Steiblfordo žaidimo nugalėtojas
  Rytis Amšiejus
  (54 taškai)


  Steiblfordo žaidimo nugalėtoja
  Justina Kavaliauskaitė
  (33 taškai)
  Turnyro rezultatų protokolas (PDF)

  Gražų gegužės 9 d. rytą į golfo klubo "Elnias" aikštyną atvyko Lietuvos kūno kultūros akademijos studentai, golfo specializantai. Iš viso pareiškė norą dalyvauti turnyre 15 studentų (13 vaikinų ir 2 merginos). Studentai varžėsi trijose kategorijose: 1) vyrų smūgio žaidimo su bendruoju rezultatu (stroke gross), 2) vyrų bei 3) moterų Steiblfordo žaidimuose.

  Vyrų pirmosios kategorijos (smūgio žaidimas su bendruoju rezultatu - "stroke gross") nugalėtoju tapo Sporto edukologijos fakulteto ketvirto kurso studentas Vytenis Grigas. Vytenis golfo studijas turi pasirinkęs kaip antrąją specializaciją (pirmoji irklavimas). Jis varžybose atlikęs 80 smūgių pasiekė savo asmeninį rezultatą. Žaisdžiant šeštajį lauką pirmajame ir antrajame rate Vyteniui abu kartus pavyko pasiekti rezultatą, kuris vadinamas "paukšteliu" (angl. birdy). Antroji vieta su rezultatu 81 smūgis atiteko LKKA neakivaizdinių studijų IV kurso studentui Egidijui Baleišiui. Egidijus "Elnio" aikštyne žaidė po 4 metų pertraukos ir pasiekti geresnį rezultatą jam buvo nelengva užduotis. Puikią staigmeną visiems pateikė kevirtakursis Rytis Amšiejus, kuris su nauju asmeniniu šio aikštyno rezultatu 85 smūgiai, iškovojo trečiąją vietą. Studentai parodė, kad ir jie gali sudaryti pakankamai rimtą konkurenciją labiau patyrusiems žaidėjams ir kovoti dėl aukštų vietų turnyruose.

  Vyrų Steiblfordo grupėje nepralenkiamas buvo Rytis Amšiejus (54 taškai). Antroji vieta atiteko Vyteniui Grigui (48 taškai), trečias - magistrantas Mantas Černiauskas (47 taškai).

  Dvi studentės, trečiakursė Justina Kavaliauskaitė ir ketvirtakursė Laura Mickevičiūtė varžėsi dėl moterų grupės nugalėtojos vardo pagal Steiblfordo taškų skaičiavimo sistemą. Labai panašus abiejų sportininkių galutinis rezultatas rodo, kad kova buvo įtempta. Laimėjo Justina Kavaliauskaitė surinkusi 33 taškus. Ji tik dviem taškai aplenkė savo varžovę. Laura Mickevičiūtė liko antra (31 taškas).

  Papildomų rungčių nugalėtojai:
  Artimiausiojo smūgio iki duobutės rungtis:
  - vyrai - Mantas Žamba - 5,30 m;
  - moterys Laura Mickevičiūtė - 19,50 m.
  Tolimiausiojo smūgio rungtis:
  - vyrai - Mantas Žamba;
  - moterys - Justina Kavaliauskaitė.

  Dėkojame turnyro rėmėjams už sudarytas sąlygas vykdyti turnyrą ir už įsteigtus prizus: UAB "Golfas visiems", Golfo klubui "Elnias" ir UAB "Sporto fėja".  LKKA studentų golfo taurės turnyras 2010-05-04
  Š.m. gegužės 9 d. (sekmadienį) golfo klubo "Elnias" aikštyne vyks LKKA studentų golfo taurės turnyras. Kviečiami visi studijų programos "treniravimo sistemos" golfo specializantai susirungti dėl nugalėtojo vardo trijose kategorijose:
 • vyrai - smūgio žaidimas su bendruoju rezultatu (angl. stroke gross);
 • vyrai - Steiblfordas;
 • moterys - Steiblfordas.

  Raundas: 18 laukų.

  Varžomasi bus ir papildomose rungtyse:
 • vyrai - artimiausiojo smūgio iki duobutės rungtis - 3 laukas (PAR 3, 130 m);
 • moterys - artimiausiojo smūgio iki duobutės rungtis - 5 laukas (PAR 3, 90 m);
 • vyrai - tolimiausiojo smūgio rungtis - 2 laukas (PAR 4, 211 m);
 • moterys - tolimiausiojo smūgio rungtis - 9 laukas (PAR 3, 161 m);

  Registracija: 9.00-9.45 klubo name.
  Laikas apšilimui: 8:30-9:45.
  Startas: 10 val. iš skirtingų laukų.
  Informacija: tel. 868234003, el.p. g.mamkus@lkka.lt

  Varžybų nuostatai


 • Sezono atidarymo turnyro rezultatai 2010-05-01

  Nugalėtojas
  Virginijus Dovidavičius


  Nugalėtoja
  Rita Sadzevičienė
  Turnyro rezultatų protokolas (PDF)

  Š.m. gegužės 1 d. klubo aikštyne įvyko sezono atidarymo turnyras. Į turnyrą atvyko 31 žaidėjas, kurie varžėsi trijose grupėse.

  Vyrų grupėje pergalę šventė Virginijus Dovidavičius (71 smūgis). Nugalėtojo titulą Virginijui teko išsikovoti po papildomo dviejų laukų (1 ir 9) peržaidimo, nes net trys turnyro dalyviai po pagrindinio 18 laukų žaidimo raundo surinko vienodą 71 smūgio rezultatą. Po peržaidimo antroji vieta atiteko Donatui Puodžiukynui, o trečioji - Andriui Zabulioniui.

  Moterų ir bedrojoje (HCP 32,0-54,0) grupėse nepralenkiama pagal Steiblfordo taškų skaičiavimo sistemą buvo Rita Sadzevičienė, kuri surinko 47 Steiblfordo taškus.

  Rita taip pat laimėjo ir artimiausiojo smūgio iki duobutės rungtį: trečiajame 130 m ilgio lauke jos kamuoliukas po pirmojo smūgio sustojo iki duobutės likus 8,90 m. Vyrų šios rungties nugalėtoju tapo Robertas Poškus (4,50 m).


  Varžybų kalendoriaus pasikeitimai 2010-04-15

  Dėl aikštyno tvarkymo darbų koreguojamas varžybų kalendorius. Balandžio 18 d. (sekmadienį) numatytas sezono atidarymo turnyras neįvyks. Preliminari šių varžybų data - gegužės 1 d. (šeštadienis).


  2010 metų klubo varžybų kalendoriaus projektas 2010-03-15

  Skelbiame 2010 m. klubo varžybų kalendoriaus projektą.

  Dėl pakankamai ilgai užsitęsusios žiemos, 2010 m. sezoną pradėsime vėliau nei įprastai. Sezono atidarymo turnyras numatytas balandžio 18 d. (sekmadienį). Jei tuo metu sąlygos žaisti dar būtų netinkamos, tikimės, kad dar po svaitės tikrai galėsime pasidžiaugti pradėję jubiliejinį golfo klubo "Elnias" sezoną.

  Šiemet planuojame surengti daugiau turnyrų, kuriuose, manome, dalyvaus ne tik moksleiviai, studentai, golfą pradedantys žaisti žaidėjai, bet ir patyrę golfo meistrai.

  Ypatingos svarbos turnyras planuojamas birželio 12 d. Tai ne tik mūsų klubo jubiliejui, bet ir Lietuvos golfo dešimtmečiui paminėti skirtas turnyras. Šiuo metu tariamasi dėl šių varžybų formato ir kitų detalių. Planuojama surengti išskirtinę šventę. Prieš 10 metų įkūrus golfo klubą "Elnias" ir atidarius pirmąjį Lietuvoje golfo aikštyną, buvo padėtas pagrindas golfo sporto šakos pradžiai mūsų šalyje.

  Atrojoje sezono pusėje (preliminariai rugsėjo 4 d.) golfo žaidėjai bus pakviesti į tradicinį Prezidento Valdo Adamkaus taurės turnyrą, kuriame visados apsilanko ir pats taurės steigėjas.

  Sezono metu klubas taip pat kviečia visus norinčius susipažinti su golfo žaidimu, išmokti žaidimo pagrindų bei, išlaikius golfo žaliosios kortelės egzaminą, savarankiškai žaisti mūsų ar kitų golfo klubų aikštynuose.

  Tikimės įdomaus 2010 m. golfo sezono. Žaidėjams linkime smagaus žaidimo, tikslių smūgių, gerų emocijų!  -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   
  © Golfo klubas "Elnias"