Oficiali golfo klubo "ELNIAS" svetainė
Lietuvos golfo federacija
PRADŽIA  |  APIE MUS  |  NARIAI  |  AIKŠTYNAS  |  REKORDAI  |  PASLAUGOS  |  KALENDORIUS  |  ŽALIOJI KORTELĖ  |  KONTAKTAI  |
  ***     "Kalėdinės taurės" golfo turnyro nugalėtojai: Gediminas Mamkus ir Paulius Burdulis. Turnyro rezultatai..
  2008 metai
  2007 metai
  R&A: GOLFO TAISYKLĖS (2008-11)
  EGA HANDIKAPO SISTEMA (2007-10)
  HANDIKAPO SKAIČIUOKLĖ (Excel)
  GOLFO ISTORIJA
  GOLFO ETIKETAS
  2009 m. LGF reitingo nuostatai
  2009 m. LGF zaideju reitingai
  Lietuvos golfo žaidėjų HCP
  Egidijaus Baleišio Golfo akademija
  Golfo portalas: GolfWeb.lt
  Sostinių golfo klubas
  Europos centro golfo klubas
  Golfo klubas "National Golf Resort"
  Vilkės golfo klubas
  Golfo klubas "Amber Golf Club"
Lietuvos golfo federacija
Europos golfo asociacija
Tarptautinė golfo federacija
LKKA
Medžiotojų užeiga
ARX Baltica
UAB Autotoja
UAB Paradis
Nuo 2007-12-01
   
Sezono uždarymo turnyro rezultatai 2009-11-14

Nugalėtojas
Tomas Pranevičius


Steiblfordo nugalėtojas
Vaidas Krikščiūnas

Rezultatų protokolas (PDF)

Golfo klube "Elnias" įvyko oficialus 2009 m. golfo sezono uždarymas. Lapkričio 14 d. turnyre, kuris ir buvo skirtas sezono uždarymui, dalyvavo šešiolika žaidėjų. Varžybos dėl pagrindinio prizo vyko pagal bendrąjį smūgio žaidimo rezultatą (angl. stroke play gross), o žaidėjai, kurių handikapas 36,0 ir daugiau varžėsi Steiblfordo varžybose.

Sužaidus visą raundą (18 laukų) nepavyko nustatyti pagrindinio prizo nugalėtojo, nes du žaidėjai pasiekė vienodą rezultatą. Rimanto Kupsto ir Tomo Pranevičiaus rezultatai buvo po 76 smūgius. Todėl varžybų nugalėtoją teko nustatyti peržaidžiant. Peržaidimas buvo suorganizuotas iš 9 lauko starto aikštelės, o ridenimo aikštelė su duobute prie klubo namo, t.y apie 100 m toliau nei įprastai. Peržaidžiamo lauko ilgis buvo apie 270 m., tai trumpas PAR 4 laukas. Įveikti naująjį lauką abiem žaidėjams buvo nelengva. Vieno peržaidimo nepakako nes rezultatas vėl buvo lygus, po 9 smūgius. Antrąjį kartą peržaidžiant abiem žaidėjams sekėsi daug geriau, o Tomo Pranevičiaus kamuoliukas jau po antrojo smūgio sustojo pusmetriu nuo duobutės bei trečiuoju jis iškovojo pergalę ir pirmąją turnyro vietą. Tad, antrosios vietos laimėtoju tapo Rimantas Kupstas, o trečiosios Aras Biskis (rezultatas 77 smūgiai).

Antrojojo žaidėjų grupėje, kurie žaidė pagal Steiblfordo taškų skaičiavimo sistemą, geriausiai sekėsi Kauno medicinos universiteto studentui Vaidui Krikščiūnui, kuris surinko 43 taškus. 38 taškai antrąją vietą užtikrino Vytauto didžiojo universiteto studentui Gediminui Grėsiui. Trečioji vieta atiteko Lietuvos kūno kultūros akademijos ketvirtakursiui Ramūnui Makaveckui - 35 taškai.

Vykusią tradicinę artimiausiojo smūgio iki duobutės rungtį su rezultatu 3 m 63 cm laimėjo pagrindinio prizo nugalėtojas Tomas Pranevičius.


"LKKA-75" turnyro rezultatai 2009-10-27Čempionas
Rimantas Kupstas


Prizininkia: (iš kairės) E.Likadzijauskas, T.Skėrys, R.Kupstas


Nugalėtoja
Rita Sadzevičienė


Vyrų grupės
(HCP 36,0-54,0)
nugalėtojas
Vytenis Grigas
Turnyro "LKKA-75" rėmėjas:


Rezultatų protokolas (PDF)

Šiais metais Lietuvos kūno kultūros akademija švenčia 75 metų jubiliejų. 1934 m. spalio 10 d. Kaune buvo atidaryti Aukštieji kūno kultūros kursai, kuriems buvo suteiktas aukštosios mokyklos statusas. Tuo metu tai buvo penktoji aukštoji mokykla Lietuvoje. Šių kursų misija buvo ruošti aukštos kvalifikacijos kūno kultūros ir karinio rengimo mokytojus. Š.m. visi akademijoje vykę renginiai buvo pašvęsti šio jubiliejaus paminėjimui. Ypatingai turininga buvo spalio 19-25 dienos savaitė. Nuo pat pirmadienio kiekvieną dieną vyko Akademijoje ruošiamų specialistų dienos, kurių metu buvo organizuojami susitikimai su socialiniais partneriais, studentais, rengiami seminarai, diskusijos. Šventinė kuliminacija buvo suplanuota spalio 23 d. Tą penktadienį buvo numatyti net trys jubiliejiniai renginiai: konferencija, Garbės profesorių vardų suteikimo ceremonija ir šventinė vakaronė Sporto halėje.

Jubiliejinių metų minėjimas tuo nesibaigia. Ir toliau iki Naujųjų metų vykstantys Akademijoje renginiai bus skirti jubiliejui. Iš kar po karštojo penktadienio Golfo klubo "Elnias" aikštyne buvo surengtas golfo turnyras, sirtas Lietuvos kūno kultūros akademijos 75 metų sukakčiai.

Vėsų šeštadienio rytą į varžybas atvyko 20 golfo žaidėjų. Varžomasi buvo dėl trijų taurių komplektų. Pagrindinė buvo vyrų kategorija, kurie žaidė smūgio žaidimą su bendruoju rezultatu (angl. stroke play gross). Taip pat dėl nugalėtojų ir prizininkų vardų rungėsi moterys (deja, jų buvo tik dvi) ir vyrai su taip vadinamu klubiniu handikapu (HCP 36,0-54,0). Pastarųjų dviejų kategorijų varžybos vyko pagal Steiblfordo taškų skaičiavimo sistemą. Džiugu, kad varžybose startavo ne tik Akademijos, bet ir kitų universitetų studentai. Net keturiems varžybų dalyviams studentams tai buvo pirmosios oficialios golfo varžybos: Vyteniui Grigui (LKKA), Vaidui Krikščiūnui (KMU), Pauliui Burduliui (LKKA) ir Gediminui Grėsiui (VDU).

Pagrindinę turnyro taurę laimėjo pajėgiausias turnyro žaidėjas Rimantas Kupstas (HCP 8,3). Rimantas 18 laukų raundą įveikė atlikęs 70 smūgių. Tam, kad nustatyti antrosios vietos laimėtoją prireikė papildomo kriterijaus, nes du žaidėjai baigė žaidimą vienodu rezultatu (74 smūgiais). Jei pirmoji vieta lygaus rezultato atveju dažniausiai būna nustatoma varžovams žaidžiant papildomą lauką, o jei reikia ir ne vieną, tol kol vienas iš žaidėjų įrodo savo pranašumą, tai dėl žemesnių vietų būna peržiūrimas jau turimas rezultatas. Aukštesnė vieta skiriama žaidėjui, kurio geresnis rezultatas antroje žaidimo pusėje (paskutinių devynių laukų). Jei ir vėl būtų lygu, peržiūrimas paskutinių šešių, vėliau - paskutinių trijų arba net paskutiniojo lauko rezultatas. Mūsų turnyre pakako paskutiniųjų devynių laukų, kuriuos sužaidęs per 38 smūgius antrąją vietą iškovojo Eimutis Likadzijauskas (HCP 16,3). O su antrosios pusės 39 smūgių rezultatu trečioji vieta atiteko Tomui Skėriui (HCP 14,4).

Vyrų su klubiniu HCP nuo 36,0 iki 54,0 grupėje nugalėtoju tapo LKKA IV kurso studentas Vytenis Grigas (HCP 54,0), kuris surinko net 59 Steiblfordo taškus. Vyteniui tai buvo pirmosios oficialios varžybos. Kaip ir vyrų pagrindinėje grupėje, nustatyti antrosios ir trečiosios vietų savininkus prireikė paskutinių devynių laukų rezultatų, nes abu pretendentai sužaidę pilną raundą surinko po 40 taškų. Antroji vieta atiteto sporto veteranui Mindaugui Skvarnavičiui (per paskutinius devynis laukus surinkti 22 taškai) (HCP 36,0), o trečioji Kauno medicinos universiteto studentui Vaidui Krikščiūnui (18 taškų) (HCP 54,0).

Moterų grupėje aplenkusi Akademijos trečiojo kurso studentę Justiną Kavaliauskaitę (HCP 44,0), geriausią rezultatą pasiekė LKKA Kūno kultūros ir gimnastikos katedros dėstytoja Rita Sadzevičienė (HCP 53,5). Jos rezultatas 37 taškai.

Varžybų prizininkai buvo apdovanoti taurėmis bei diplomais, o nugalėtojai ir specialiais UAB "Sporto fėja" įsteigtais prizais - elektiniais įrenginiais skirtais golfo ridinamųjų smūgių tobulinimui.

Turnyro metu taip pat buvo vykdoma papildoma artimiausiojo smūgio iki duobutės rungtis. Tam buvo paskirtas 130 m ilgio trečiasis laukas. Vyrai dėl šios rungties nugalėtojo prizo varžėsi vienu smūgiu, moterys - dviem. Moterų grupėje po dviejų smūgių arčiausiai duobutės pasiųsti kamuoliuką pavyko Ritai Sadzevičienei. Jos po antrojo smūgio kamuoliukas sustojo ridenimo aikštelėje iki duobutės likus 7,07 m. Tarp vyrų geriausią rezultatą pavyko pasiekti Tomui Skėriui. Jo iš starto aikštelės smūgiuotas kamuoliukas sustojo ridenimo aikštelėje likus 1,57 m iki duobutės. Po tokio puikaus pirmojo smūgio Tomui šiame lauke beprireikė tik vieno, t.y. buvo pasiektas rezultatas, kuris golfe vadinamas "paukšteliu" (angl. birdie). Reikia pažymėti, kad Tomui vieninteliam iš žaidėjų per šias varžybas pavyko du kartus sužaisti "paukštelį". Kartą "paukšteliu" pasidžiaugė ir Eimutis Likadzijauskas. Tai jam pavyko padaryti 18(9) lauke, kurio ilgis 171 m. Tai gana ilgas ir sudėtingas laukas, todėl "pauštelis" tikrai vertas dėmesio. Šiame lauke žaidėjams retai pavyksta pasiekti rezultatą, kuris lygus šio lauko PAR - 3 smūgiai. Tuo pačiu norisi prisiminti ir Martyno Gedvilo fenomenalų rezultatą tame pačiame devintajame lauke, kai kamuoliukas į duobutę įkrito jau po pirmojo smūgio. Tai buvo 2006 m.

Lietuvos kūno kultūros akademija labai dėkinga golfo klubui "Elnias" ir jo prezidentui Vytautui Motiejūnui ne tik už galimybę surengti jubiliejinį turnyrą, bet ir už sudarytas sąlygas Akademijos studentams ir dėstytojams tobulinti golfo žaidimo įgūdžius.

Pabaigus turnyrą buvo sutarta, kad golfo klubas šiais metais pakvies dar į 3-4 turnyrus. Artimiausias nusmatomas lapkričio 7 d.


"Prezidento taurės" turnyro rezultatai 2009-08-29

Gediminas Mamkus


Mindaugas Vaičius


Justina Kavaliauskaitė
Paskutinįjį vasaros šeštadienį (rugpjūčio 29 d.) golfo klubo "Elnias" aikštyne vyko turnyras, kurio metu buvo varžomasi dėl Prezidento Valdo Adamkaus įsteigtos pereinamosios taurės. Tai trečiasis turnyras, kurį 2003 m. laimėjo Marius Bružas, o 2007 m. - Marius Bubnelis.

Šiais metais turnyre startavo 24 golfo žaidėjai ir 16 iš jų susirungė dėl pagrindinio prizo. Žaidžiamas buvo smūgio žaidimas su bendruoju rezultatu (angl. stroke play gross). Pirmosios vietos ir Prezidento Valdo Adamkaus taurės laimėtoju atlikęs 70 smūgių tapo Gediminas Mamkus. Antrąją vietą laimėjo Donatas Puodžiukynas (73 smūgiai), trečioji vieta atiteko Ričardui Mačiulaičiui (75 smūgiai).

Taip pat 16 žaidėjų kovojo dėl nugalėtojo vardo dar vienoje kategorijoje. Tai žaidėjų grupė, kurių meistriškumo įvertis (HCP) 32,1-54,0. Šios grupės žaidimo forma - Steiblfordas. Gerus golfo žaidimo įgūdžius pademonstravo ir puikų rezultatą pasiekė Mindaugas Vaičius, net 57 Steiblfordo taškai. Šis žaidėjas tik prieš savaitę Europos centro golfo klube išlaikė golfo žaliosios kortelės egzaminą ir pirmąjį kartą dalyvavo varžybose. Išaiškinti antrosios ir trečiosios vietos laimėtojus teko pasitelkus papildomus kriterijus, nes dviejų žaidėjų Steiblfordo taškų suma buvo vienoda - 48 tšk. Palyginus paskutinių devynių, o paskui ir paskutinių šešių laukų rezultatus, jie taip pat buvo lygūs. Tik pagal paskutinių trijų laukų taškų sumą paaiškėjo, kad antrąją vietą laimėjo Romas Pečiukaitis, o trečioji vieta atiteko Dariui Janušoniui.

Golfo klubas ir Prezidentas Valdas Adamkus taip pat atminimo prizais apdovanojo vienintelę varžybose dalyvavusią merginą Justiną Kavaliauskaitę bei jauniausiąjį turnyro žaidėją, 10-metį Martyną Bacevičių.

Golfo turnyre buvo vykdoma ir artimiausiojo smūgio iki duobutės rungtis, kuriai parinktas 3 laukas. Jo ilgis nuo starto aikštelės iki ridenimo aikštelės vidurio 130 m. Rungties nugalėtoju tapo Laurynas Pečiukaitis. Po pirmojo smūgio Lauryno kamuoliukas sustojo ridenimo aikštelėje iki duobutės likus 6,48 m.

Rezultatų protokolas (PDF)


"Prezidento taurės" turnyras 2009-08-21
Kviečiame į 2010 m. sezono atidarymo turnyrą!

Varžybų data: 2009 m. rugpjūčio 29 d. (šeštadienį).
Varžybų pradžia: 11 val., startuojama vienu metu iš skirtingų laukų.
Varžybų rūšis ir forma: individualus smūgio žaidimas su bendruoju rezultatu (angl. stroke play gross), pradedančiųjų grupė (HCP 36,0 ir daugiau) - Steiblfordas.
Registracija: atvykus į klubą 10.00-10.45 val.
Aikštyno mokestis: 70 Lt; GK "Elnias" nariams - 50 Lt; studentams ir moksleiviams - 10 Lt; LKKA golfo specializantams - nemokamai.
Pietūs: 30 Lt; studentams ir moksleiviams - 10 Lt.
Informacija tel. (mob.): 86-86-30777.


Latvijos pievų golfo asociacijos ir GK "Elnias taurių turnyro rezultatai 2009-08-09
Latvijos pievų golfo asociacija kiekvienais metais rengia savo pagrindines varžybas - Latvijos pievų golfo asociacijos taurės varžybas. Šiemet tai jau vienuoliktasis šių varžybų sezonas. Kitaip tariant, tai golfo turas susidedantis iš eilės etapų (turnyrų). Tradiciškai vienas iš šio turo turnyrų vykdomas golfo klube "Elnias" ir šiemet čia buvo vykdomas aštuntasis etapas. 2009 m. iš viso numatyta organizuoti 11 etapų.
Į minėtąjį aštuntąjį etapą atvyko nedidelis žaidėjų iš Latvijos būrys: šeši vyrai ir viena moteris. Kartu buvo vykdomas ir GK "Elnias" taurės turnyras. Varžybų rūšis buvo smūgio žaidimas su bendruoju rezultatu (angl. stroke play gross). Nugalėtojais ir prizininkais tapo:

Rimantas Kupstas


Justina Kavaliauskaitė
LATVIJOS PGA ir GK "ELNIAS" - VYRAI
1. Rimantas Kupstas (GK "Elnias") - 68 smūgiai
2. Vilhelmas Antanaitis (Sostinių GK) - 81 smūgis
3. Ingars Priščepa (GK "Avoti") - 82 smūgiai
LATVIJOS PGA - VYRAI
1. Ingars Priščepa (GK "Avoti" - 82 smūgiai
2. Einars Lismanis (GK "Avoti") - 91 smūgis
3. Gatis Lininš (GK "Reina trase") - 93 smūgiai
GK "ELNIAS" - VYRAI
1. Rimantas Kupstas (GK "Elnias") - 68 smūgiai
2. Vilhelmas Antanaitis (Sostinių GK) - 81 smūgis
3. Tapio Parma (GK "VGH", Suomija) - 89 smūgiai
LATVIJOS PGA ir GK "ELNIAS" - MOTERYS
1. Justina Kavaliauskaitė (GK "Elnias", LKKA) - 125 smūgiai
2. Iveta Lopatko (GK "Avoti") - 140 smūgių
LATVIJOS PGA ir GK "ELNIAS" - PRADEDANČIŲJŲ GRUPĖ
1. Karolis Samušis (GK "Elnias") - 96 smūgiai
2. Darius Janušonis (GK "Elnias") - 103 smūgiai
3. Andreis Rozefelds (GK "Roja") - 120 smūgių
ARTIMIAUSIOJO SMŪGIO IKI DUOBUTĖS RUNGTIS
1. Darius Žičkus (GK "Elnias") - 2,24 m

Rezultatų protokolas (PDF)


Latvijos pievų golfo asociacijos turnyras 2009-07-21
Varžybų data: 2009 m. rugpjūčio 8 d. (šeštadienį).
Varžybų pradžia: 11 val., startuojama vienu metu iš skirtingų laukų.
Varžybų rūšis ir forma: individualios smūgio žaidimo varžybos, rezultatas - bendrasis (angl. gross).
Registracija: atvykus į klubą 10.00-10.50 val.
Aikštyno mokestis: 70 Lt; GK "Elnias" nariams - 50 Lt; studentams ir moksleiviams - 10 Lt; LKKA golfo specializantams - nemokamai.
Pietūs: 30 Lt; studentams ir moksleiviams - 10 Lt.
Informacija tel. (mob.): 86-86-30777.


Turnyro "GK 'Elnias' 9 m. gimtadienio taurė" rezultatai 2009-06-21
Golfo klubo "Elnias" 9 m. gimtadienio taurės turnyro nugalėtojai ir prizininkai:
VYRŲ GRUPĖ: smūgio žaidimas, bendrasis rezultatas (angl. stroke play gross)
1. Marius Bubnelis (GK "Elnias", LKKA) - 69 smūgiai
2. Kornelijus Baliukonis (Sostinių GK) - 75 smūgiai
3. Gediminas Mamkus (GK "Elnias", LKKA) - 75 smūgiai
MOTERŲ GRUPĖ: Steiblfordo taškai
1. Justina Kavaliauskaitė (GK "Elnias", LKKA) - 34 tšk.
2. Rita Sadzevičienė (LKKA) - 27 tšk.
3. Laura Mickevičiūtė (GK "Elnias", LKKA) - 20 tšk
PRADEDANČIŲJŲ ŽAIDĖJŲ GRUPĖ: Steiblfordo taškai
1. Mindaugas Skvarnavičius - 55 tšk.
2. Vaidas Ramanauskas (GK "Elnias", LKKA) - 54 tšk.
3. Mantas Žamba (GK "Elnias", LKKA) - 50 tšk.
LKKA STUDENTŲ GRUPĖ: Steiblfordo taškai
1. Vaidas Ramanauskas (GK "Elnias", LKKA) - 54 tšk.
2. Mantas Žamba (GK "Elnias", LKKA) - 50 tšk.
3. Arvydas Puras (GK "Elnias", LKKA) - 43 tšk.

Rezultatų protokolas (PDF)


Turnyras "GK 'Elnias' 9 m. gimtadienio taurė" 2009-06-05
Varžybų data: 2009 m. birželio 21 d. (sekmadienį).
Varžybų pradžia: 10 val., startuojama vienu metu iš skirtingų laukų.
Varžybų rūšis ir forma: individualios smūgio žaidimo varžybos, rezultatas - bendrasis (angl. gross); LKKA studentams ir naujokams - Steiblfordas.
Registracija: atvykus į klubą 09.00-09.50 val.
Aikštyno mokestis: 70 Lt; GK "Elnias" nariams - 50 Lt; studentams ir moksleiviams - 10 Lt; LKKA golfo specializantams - nemokamai.
Pietūs: 30 Lt; studentams ir moksleiviams - 10 Lt.
Informacija tel. (mob.): 86-86-30777.


LGF žaidėjų reitingas 2009 2009-05-12
Š.m. gegužės 9-10 d. Sostinių golfo klube vyko Lietuvos golfo federacijos (LGF) taurės varžybos. Su varžybų rezultatais galima susipažinti tiek LGF tiek Sostinių golfo klubo interneto svetainėse.

Po šių varžybų paskelbtas LGF žaidėjų reitingas. Reitingo lyderiais išliko Rolandas Gaidys ir Laima Drazdauskienė. Detalias reitingo lenteles rasite LGF interneto svetainėje paspaudę šią nuorodą.


Varžybos "Pavasario taurė 2009" 2009-04-08
Varžybų data: 2009 m. balandžio 19 d. (sekmadienį).
Varžybų pradžia: 10 val., startuojama vienu metu iš skirtingų laukų.
Varžybų rūšis ir forma: individualios smūgio žaidimo varžybos, rezultatas - bendrasis (angl. gross); LKKA studentams - Steiblfordas.
Registracija: atvykus į klubą 09.00-09.50 val.
Aikštyno mokestis: 70 Lt; GK "Elnias" nariams - 50 Lt; studentams ir moksleiviams - 10 Lt; LKKA golfo specializantams - nemokamai.
Pietūs: 30 Lt; studentams ir moksleiviams - 10 Lt.
Informacija tel. (mob.): 86-86-30777.


Sezono atidarymo taurės varžybų rezultatai 2009-04-05

Tomas Pranevičius


Judita Vilemienė


Rita Sadzevičienė


Vytas Snarskis
Golfo klube "Elnias" š.m. balandžio 4 d. buvo atidarytas naujasis golfo sezonas. Vykusiose sezono atidarymo varžybose dalyvavo 19 žaidėjų, kurie varžėsi trijose kategorijose: I - vyrai, smūgio žaidimas; II - moterys, smūgio žaidimas; III - Steiblfordo žaidimo forma.

Vyrų grupėje pasiekęs puikų rezultatą jau pirmose sezono varžybose nugalėtoju tapo Tomas Pranevičius (HCP 12,1). Jo rezultatas - 67 smūgiai, tai 11 smūgių daugiau nei aikštyno PAR (56 smūgiai). Mažai kas tikėjosi, jog pirmosiose sezono varžybose bus pasiektas geresnis nei 70 smūgių rezultatas. Tomui tai pavyko padaryti vienoje grupėje žaidžiant su pajėgiais varžovais: Rimantu Kupstu (HCP 9,7) ir Donatu Puodžiukynu (HCP 18,0). Tai rodo puikią Tomo sportinę formą jau sezono pradžioje. Antroji vieta šioje kategorijoje atiteko Gediminui Mamkui (HCP 20,1), kuris pasiekė asmeninį savo rezultatą šiame aikštyne - 71 smūgis. Tam, kad nustatyti trečiosios vietos laimėtoją teko pasitelkti papildomus kriterijus nes pretendentai Ričardas Mačiulaitis (HCP 18,5) ir Donatas Puodžiukynas (HCP 18,0) varžybas baigė vienodu rezultatu (73 smūgiai). Pagal geriau sužaistą paskutinių devynių laukų rezultatą (Ričardo 36, o Donato 39 smūgiai) trečiosios vietos laimėtoju tapo Ričardas Mačiulaitis.

Moterų grupėje buvo tik dvi žaidėjos, iš kurių geriau sekėsi Juditai Vilemienei (HCP 34) tapusiai šios kategorijos nugalėtoja.

Pradedantiesiems golfo žaidėjams buvo parinkta Steiblfordo žaidimo forma. Šioje kategorijoje varžėsi keturi sportininkai. Geriausiai sekėsi LKKA dėstytojai Ritai Sadzevičienei, kuri surinkusi 37 Steiblfordo taškus ir užėmė pirmąją vietą. Antrąją vietą laimėjo LKKA studentas Donatas Pocius (36 taškai), o trečiosios vietos laimėtoju tapo Ritos vyras Justinas Sadzevičius (33 taškai).

Varžybose buvo suorganizuotos dar vienos varžytuvės: artimiausiojo smūgio iki duobutės rungtis. Šiai rungčiai buvo parinktas 132 m ilgio trečiasis aikštyno laukas. Nugalėtoju tapo Vytas Snarskis, kurio iš starto aikštelės smūgiuotas kamuoliukas sustojo iki duobutės likus 3 m ir 44 cm.

Klubo prezidentas Vytautas Motiejūnas pasveikino visus varžybų dalyvius su prasidėjusiu naujuoju golfo sezonu ir pakvietė į kitas artimiausias varžybas klube, "Pavasarios taurė 2009", kurios įvyks š.m. balandžio 18 d. (šeštadienį).

Sezono atidarymo varžybų rezultatų protokolas (PDF).


Varžybos "Sezono atidarymo taurė 2009" 2009-03-31
Golfo klubas "Elnias" sveikina visus golfo aistruolius su prasidėjusiu pavasariu ir naujuoju golfo sezonu Lietuvoje. Ta proga klubo aikštyne balandžio 4 d. (šeštadienį) organizuojamos 2009 m. golfo sezono atidarymo varžybos. Kviečiame atvykti ir maloniai praleisti laiką kartu!

Varžybų data: 2009 m. balandžio 04 d. (šeštadienis).
Varžybų pradžia: 10 val., startuojama vienu metu iš skirtingų laukų.
Varžybų rūšis ir forma: individualios smūgio žaidimo varžybos, rezultatas - bendrasis (angl. gross); LKKA studentams - Steiblfordas.
Registracija: atvykus į klubą 09.00-09.50 val.
Aikštyno mokestis: 70 Lt; GK "Elnias" nariams - 50 Lt; studentams ir moksleiviams - 10 Lt; LKKA golfo specializantams - nemokamai.
Pietūs: 30 Lt; studentams ir moksleiviams - 10 Lt.
Informacija tel. (mob.): 86-86-30777.


Golfo akademija Vilniuje! 2009-02-01

Vilniaus "SEB arenoje" golfo mėgėjus pakvietė "Golfo akademija". Jos įkūrėjas žinomas Lietuvos golfo žaidėjas ir treneris Egidijus Baleišis. Egidijus yra "JAV golfo mokytojų federacijos" sertifikuotas golfo mokymo specialistas ir šios organizacijos narys bei Lietuvos kūno kultūros akademijos trečiojo kurso studentas.

Golfo akademija kviečia Lietuvos golfo žaidėjus nepamiršti savo mosto įgudžių ir juos tobulinti žiemos laikotarpiu naudojant šiuolaikines kompiuterizuotas technologija. Taip pat į Akademiją kviečiami ir tik pradedantys, norintys susipažinti su golfo žaidimu, išmokti golfo smūgių technikos.

Daugiau informacijos rasite Golfo akademijos interneto svetainėje www.golfoakademija.lt.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
© 2007 Golfo klubas "Elnias"