Oficiali golfo klubo "ELNIAS" svetainė
Lietuvos golfo federacija
PRADŽIA  |  APIE MUS  |  NARIAI  |  AIKŠTYNAS  |  REKORDAI  |  PASLAUGOS  |  KALENDORIUS  |  ŽALIOJI KORTELĖ  |  KONTAKTAI  |
  ***     Varžybų "Kalėdinė taurė 2008" nugalėtoju tapo Romualdas Butrimas (73 smūgiai)
  2007 metai
  R&A: GOLFO TAISYKLĖS (2008-11)
  EGA HANDIKAPO SISTEMA (2007-10)
  HANDIKAPO SKAIČIUOKLĖ (Excel)
  GOLFO ISTORIJA
  GOLFO ETIKETAS
  Reitingavimo sistemos aprašas
  08.09.14 Vyrai (PDF suvestinė)
  08.09.14 Vyrai (XLS detalus)
  08.09.14 Moterys (PDF suvestinė)
  08.09.14 Moterys (XLS detalus)
  Lietuvos golfo žaidėjų HCP
  Sostinių golfo klubas
  Europos centro golfo klubas
  Golfo klubas "Amber Golf Club"
  Golfo klubas "National Golf Resort"
  Golfo portalas: GolfWeb.lt
Lietuvos golfo federacija
Europos golfo asociacija
Tarptautinė golfo federacija
Medžiotojų užeiga
ARX Baltica
UAB Autotoja
UAB Paradis
Nuo 2007-12-01
   
Varžybų "Kalėdinė taurė 2008" rezultatai 2008-12-13
Golfo klubas "Elnias" gruodžio viduryje (gruodžio 13 d.) pakvietė golfo aistruolius į "Kalėdinės taurės 2008" varžybas. Gana vėsaus oro, kuris starto metu buvo tik +4oC, nepabūgo 20 golfo žaidėjų. Visi jie varžėse žaisdami 18 laukų smūgio žaidimo (angl. stroke play) raundą skaičiuojant bendrąjį rezultatą (angl. gross score). Daliai žaidėjų, kurie daro tik pirmuosius žingsnius golfe, buvo parinkta Steiblfordo žaidimo forma.

Tradiciškai golfo varžybose vykdomą papildomą rungtį, kuri vadinama kaip "artimiausias smūgis iki duobutės" (angl. closest to the pin) laimėjo LKKA dėstytojas Gediminas Mamkus. Jo smūgiuotas kamuoliukas trečiajame lauke (PAR 3, 132 m) po smūgio iš starto aikštelės sustojo ridenimo aikštelėje likus iki dubutės 1 m 73 cm. Po pavykusio pirmojo smūgio pakako dar vieno, kad kamuoliukas patektų į dubutę. Rezultatas, kai kamuoliukas atsiduria duobutėje atlikus vienu smūgiu mažiau nei lauko PAR, vadinamas "paukšteliu" (angl. birdie). "Paukštelį" pavyko "pagauti" dar dviem šių varžybų dalyviams: Arnoldui Balčiūnui - 5 lauke (PAR 3, 90 m), Juozui Belickui - 6 lauke (PAR 3, 97 m).

Pradedančiųjų golfo žaidėjų grupėje varžėti šeši sportininkai. Trečioji vieta atiteko LKKA studentui Arvydui Purui surinkusiam 34 Steiblfordo taškus. Antrąją vietą laimėjo Mindaugas Skvarnavičius (36 tšk.). Tiek Arvydui, tiek sporto veteranui Mindaugui tai buvo pirmosios oficialios golfo varžybos. Mindaugo pavyzdys rodo, kad pradėti žaisti golfą niekados nevėlu. Pirmoji vieta šioje grupėje atiteko Lietuvos žemės ūkio universiteto studentui Arvydui Romui (37 tšk.).

Didžiausią intrigą kėlė klausimas kas bus nugalėtoju pagrindinėje varžybų nominacijoje, o pretendentų buvo ne vienas pajėgus žaidėjas: Arnoldas Balčiūnas (HCP 10,6), Tomas Pranevičius (HCP 12,1), Romualdas Butrimas (HCP 13,6), Eimutis Likadzijauskas (HCP 18,8), Tomas Skėrys (HCP 19,6). Apie vykusią labai įtemptą sportinę kovą liudija galutinis varžybų protokolas: visas tris prizines vietas iškovojusių sportininkų rezultatai skyrėsi tik po vieną smūgį.

Trečiosios vietos laimėtoju tapo LKKA magistrantas Tomas Pranevičius. Tomas šią vietą iškovojo atlikęs 75 smūgius. Galima priminti, kad Tomas yra golfo klubo "Elnias" 9 laukų raundo žaidimo rekordininkas - 28 smūgiai. Antrąją vietą laimėjo 2007 m. Lietuvos Respublikos Prezidento taurės bei š.m. sezono pradžioje vykusių eilės golfo klubo "Elnias" varžybų nugalėtojas LKKA studentas Marius Bubnelis (74 smūgiai). Nors prieš varžybas dėl gana ilgos (apie puse metų) trukusios golfo žaidimo pertraukos ir pats Marius netikėjo sėkme, tačiau iškovota antroji vieta įrodė, kad jam pvyko išsaugoti golfo žaidimo įgūdžius ir puikiai sužaisti.

Na, o pirmąją vietą ir pagrindinę varžybų taurę iškovojo patyręs žaidėjas golfo klubo "Elnias" narys, laimintis jau antrąsias klube organizuojamas varžybas iš eilės, Romualdas Butrimas. Romualdo rezultatas - 73 smūgiai.

Klubo prezidentas Vytautas Motiejūnas sveikindamas varžybų nugalėtojus, prizininkus ir visus žaidėjus pasidžiaugė dalyvavusiųjų neišsenkančiu entuziazmu, noru ne tik varžytis, bet ir pabūt kartu, pabendrauti. Vytautas pažadėjo, kad jei bus bent panašios oro sąlygos kaip šią varžybų dieną, pakvies vėl visus išbandyti rankos taiklumą dar šiais metais.

Varžybų rezultatų protokolas (PDF)Varžybos "Kalėdinės taurė 2008" 2008-12-12
Varžybų data: 2008 m. gruodžio 13 d. (šeštadienis).
Varžybų pradžia: 11 val., startuojama vienu metu iš skirtingų laukų.
Varžybų rūšis ir forma: individualios smūgio žaidimo varžybos, rezultatas - bendrasis (angl. gross); LKKA studentams - Steiblfordas.
Registracija: atvykus į klubą 10.00-10.50 val.
Aikšytno mokestis: 70 Lt, GK "Elnias" nariams - 20 Lt, studentams - nemokamai.
Pietūs: 30 Lt, studentams - 10 Lt.
Informacija tel. (mob.): 86-86-30777.

2008 m. golfo sezono uždarymo varžybos 2008-11-08
Vėsų lapkričio 8 d. rytą į golfo klubą "Elnias" susirinko grupė golfo žaidėjų palydėti besibaigiančio šių metų golfo sezono. Į varžybas atvyko 22 golfo aistruoliai ir tik viena iš jų moteris, tai LKKA dėstytoja dr. Rita Sadzevičienė, kuri nepabūgo šaltoko oro bei gana sudėtingų žaidimo sąlygų. Ritai tai buvo antrosios varžybos, kuriose jai pirmąjį kartą vieną iš laukų (6) pavyko įveikti trimis smūgiais (rezultatas PAR). Linkime, kad tokių PAR'ų jos rezultatų kortelėje atsirastų vis daugiau.

Vyrų grupėje vyko labai atkakli kova. Pasibaigus varžybų raundui paaiškėjo, kad į tris prizines vietas pretenduoja net penki žaidėjai. Galutiniam prizininkų išaiškinimui prireikė peržaidimo. Tomas Pranevičius (HCP 12,1), Donatas Puodžiukynas (HCP 18,0) ir Juozas Belickas (HCP 27,9) įveikė 18 laukų atlikę po 80 smūgių ir jiems teko papildomai žaisti dėl trečiosios vietos. Pasirinkęs nerizikingo racionalaus žaidimo taktiką savo pranašumą šioje trijulėje įrodė Tomas Pranevičius, kuriam ir atiteko trečioji vieta.

Dėl pirmosios vietos papildomai teko žaisti Romualdui Butrimui (HCP 13,6) ir Gediminui Mamkui (HCP 20,1). Abiejų žaidėjų varžybų raundo rezultatas buvo po 77 smūgius. Peržaidimo metu užvirė taip pat atkakli kova. Po pirmojo papildomo lauko (PAR 3, 183 m) žaidimo rezultatas vėl buvo lygus (po 5 smūgius). Antrąjį lauką (PAR 4, 211 m) sėkmingiau pradėjo Gediminas, kuriam po pirmojo smūgio iki ridenimo aikštelės buvo likę apie 20 m. Tačiau Romualdą nesėkminga pradžia nesutrikdė ir jam pavyko išplėšti pergalę. Romualdas šį lauką įveikė 5 smūgiais, Gediminas - vienu daugiau. Tokiu būdu, antroji vieta atiteko Gediminui Mamkui, o pirmąją vietą ir sezono uždarymo varžybų pagrindinę taurę iškovojo Romualdas Butrimas.

Varžybų rezultatų protokolas (PDF)

Nors tai ir sezono uždarymo varžybos, kurios jau įvyko ir kituose golfo klubuose, tačiau visi klubai neuždaro aikštynų ir kviečia toliau žaisti. O lapkričio 15 d. (šeštadienį) Europos centro golfo klubas organizuoja Rudeninės mojonezo "Vilnius" taurės varžybas. Golfo klubas "Elnias" lapkričio pabaigoje taip pat planuoja dar vienas varžybas. Sekite informaciją interneto svetainėje.

2008 m. golfo sezono uždarymo varžybos 2008-11-04
Tiek Europos centro golfo klube, tiek Sostinių golfo klube oficialios sezono uždarymo varžybos jau įvyko. Golfo klubas "Elnias" organizuoja š.m. sezono pabaigtuves lapkričio 8 d. (šeštadienį). Kaip ir kituose klubuose, taip ir "Elnio" tai yra tik simbolinis sezono uždarymo renginys, nes visi klubai ir toliau veikia bei kviečia golfo žaidėjus juose apsilankyti ir žaisti tol kol leis oro sąlygos.

Varžybų data: š.m. lapkričio 8 d. (šeštadienis).
Varžybų pradžia: 11 val., startuojama vienu metų iš skirtingų laukų.
Varžybų rūšis ir forma: individualios smūgio žaidimo varžybos, rezultatas - bendrasis (angl. gross); LKKA studentams - Steiblfordas.
Registracija: atvykus į klubą 10.00-10.50 val.
Aikšytno mokestis: 70 Lt, GK "Elnias" nariams - 20 Lt, studentams - nemokamai.
Pietūs: 30 Lt, studentams - 10 Lt.
Informacija tel. (mob.): 86-86-30777.

Keleta fotoakimirkų iš golfo varžybų "Kauno m. mero taurė 2008" 2008-09-29
Karolinos Lazauskaitės ir Gedimino Mamkaus nuotraukos.
Pele paspaudus ant pasirinktos nuotraukos, atsivers padidintas jos langas.


Vaidas ir Mantas pasirengę pirmosioms savo varžyboms


Varžybų epizodas

Vytas Snarskis su laimėtu trofėjumi

Varžybų organizatoriai, nugalėtojai ir prizininkai
(iš kairės: Vytautas Motiejūnas, Vytas Snarskis, Erikas Tamašauskas, Eimutis Likadzijauskas,
Vaidas Ramanauskas, Mantas Černiauskas, Mantas Žamba, Rimantas Kupstas, Vydas Gedvilas
)


Naujokai po varžybų jaučiasi puikiai
(iš kairės: Vaidas Ramanauskas, Mantas Žamba, Mantas Černiauskas,
Rita Sadzevičienė, Justinas Sadzevičius, Vidmantas Juškevičius, Donatas Pocius
)


Golfo varžybų "Kauno m. mero taurė 2008" rezultatai 2008-09-28

Kauno m. mero
taurę laimėjo
Vytas Snarskis


Naujokų grupės
nugalėtojas
Vaidas Ramanauskas

"Kauno m. mero taurė 2008" varžybos, kuriose varžėsi 17 golfo žaidėjų. Aštuoniems iš jų, tai buvo pirmasis oficialus startas varžybose.

Naujokų grupėje žaidė Lietuvos kūno kultūros akademijos (LKKA) studentai ir dėstytojai bei jų šeimos nariai. Tam, kad varžybos neprailgtų, naujokams buvo parinkta Steiblfordo varžybų forma. Šioje grupėje geriausiai sekėsi III kurso studentui Vaidui Ramanauskui, kuris surinko 36 Steiblfordo taškus. Antrąją vietą surinkę po 34 taškus užėmė du studentai trečiakursiai Mantas Žamba ir Donatas Pocius. Trečioji vieta atiteko ketvirtakursiui Mantui Černiauskui.

Pagrindinėje žaidėjų grupėje, kurioje varžėsi vyrai, vyko labai įtempta kova. Prizininkų išaiškinimui prireikė net peržaidimų. Dėl 3 vietos peržaisti teko po 77 smūgius surinkusiems Donatui Puodžiukynui ir Eimučiui Likadzijauskui. Šią dvikovą tik po dviejų papildomų laukų peržaidimo laimėjo ir triačiąją vietą užėmė Eimutis. Dėl pirmosios vietos susikovė Vytas Snarskis bei šių varžybų favoritas Rimantas Kupstas. Vis dėlto, fortūna šį kartą nusišypsojo Vytui Snarskiui, kuriam iš Kauno m. Tarybos nario Eriko Tamašausko rankų ir buvo įteikta įspūdinga nugalėtojo taurė.

Varžybų rezultatai (PDF).

Kviečiame į golfo varžybas "Kauno m. mero taurė 2008"! 2008-09-20
Š.m. rugsėjo 28 d. (sekmadienį) golfo klubo "Elnias" aikštyne vyks kasmetinės golfo varžybos "Kauno m. mero taurė 2008". Praėjusiais metais šiose varžybose rungtyniavo net 23 golfo žaidėjai, iš kurių geriausiai pasirodė ir iškojo Kauno m. mero taurę Vydas Gedvilas. Vydo rezultatas - 75 smūgiai. Moterų grupėje pajėgiausia buvo Vandenė Motiejūnaitė (94 smūgiai). Besibaigiant šių metų golfo sezonui tikimės taip pat sulaukti nemažo būrio žaidėjų.

Varžybų data: š.m. rugsėjo 28 d. (sekmadienis).
Varžybų pradžia: 10 val., startuojama vienu metų iš skirtingų laukų.
Varžybų rūšis ir forma: smūgio žaidimas, individualios varžybos, rezultatas - bendrasis (angl. gross).
Registracija: atvykus į klubą 09.00-09.50 val.
Aikšytno mokestis: 100 Lt, GK "Elnias" nariams - 50 Lt.
Pietūs: 30 Lt.
Informacija tel. (mob.): 86-86-30777.

2007 m. Kauno m. mero taurės golfo varžybų rezultatai (PDF).

Atvirasis Lietuvos mėgėjų golfo čempionatas 2008 2008-08-12


Š.m. rugpjūčio 16-17 d. Lietuvos golfo federacija ir Sostinių golfo klubas organizuoja Atvirąjį Lietuvos mėgėjų golfo čempionatą, kuris vyks Sostinių golfo klubo aikštyne.

Varžybose gali dalyvauti Lietuvos ir užsienio golfo žaidėjai, kurių handikapas 35,9 ir mažiau.

Varžybų dalyviai bus suskirtyti į 6 kategorijas: 1) vyrų (bendroji), 2) moterų (bendroji), 3) vyrų senjorų (55 m. ir vyresni), 4) moterų senjorių (50 m. ir vyresnės), 5) vyrų U23 ir 6) moterų U23 (U23 - iki 23 metų).

Čempionato formatas - smūgio žaidimas su bendruoju rezultatu (angl. stroke play gross).

Pirmosios ir antrosios kategorijų (vyrų ir moterų) dalyviai varžysis dvi dienas, t.y. kiekvieną dieną bus žaidžiama po vieną 18 laukų raundą. Kitų kategorijų nugalėtojai ir prizininkai bus nustatyti pagal vieno raundo (16 d.) rezultatus.

Varžybų nuostatai (PDF rinkmena).

Lithuanian Amateur Open Golf Championship 2008

Condition of the Competitions (PDF).


Lietuvos golfo klubų 2008 m. komandinės varžybos (po 2-ojo mačo) 2008-07-29
Lietuvos golfo klubų komandinės varžybos įsibėgėja. Š.m. liepos 29 d. GK "Elnias" aikštyne varžėsi šeimininkų ir Sostinių golfo klubo rinktinės. Kova buvo labai įtempta, nes galutinę mačo baigtį lėmė ketvirtosios (paskutinės) komandų poros rezultatas paskutiniame lauke. Ši klubų dvikova, kaip ir šių varžybų pirmasis mačas, baigėsi lygiosiomis. Tokie pirmųjų dviejų mačų lygūs rezultatai liudija apie labai įtemptą ir intriguojančią komandinių varžybų tolimesnę eigą. Po savaitės (rugpjūčio 5 d., antradienį) vyks trečiasis, paskutinis pirmojo rato mačas, kuriame Europos centro golfo klubas priims svečius iš golfo klubo "Elnias".

Varžybų dokumentai:
 • Varžybų nuostatai: PDF
 • Klubų rinktinės: PDF
 • Tvarkaraštis: PDF
 • Rezultatų protokolai:
  - 07.22 d. Sostinių GK - Europos centro GK: PDF
  - 07.29 d. GK "Elnias" - Sostinių GK: PDF
  - 05.05 d. Europos centro GK - GK "Elnias": PDF, DOC
  - 08.12 d. Europos centro GK - Sostinių GK: PDF, DOC
  - 08.19 d. Sostinių GK - GK "Elnias": PDF, DOC
  - 08.26 d. GK "Elnias" - Europos centro GK: PDF, DOC
 • Turnyrinė lentelė (07.22, 07.29): PDFSOSTINIŲ
GOLFO KLUBAS

GOLFO KLUBAS
"ELNIAS"

EUROPOS CENTRO
GOLFO KLUBAS


Lietuvos golfo klubų 2008 m. komandinės varžybos 2008-07-21
Š.m. liepos 22 d. Sostinių golfo klube prasideda Lietuvos golfo klubų 2008 m. komandinės varžybos. Pagrindinis šių varžybų tisklas yra nustatyti 2008 m. stipriausią golfo klubą. Paraiškas pateikė trys klubai: Sostinių golfo klubas, Golfo klubas "Elnias" ir Europos centro golfo klubas.

Varžybų dokumentai:
 • Varžybų nuostatai: PDF
 • Klubų rinktinės: PDF
 • Tvarkaraštis: PDF
 • Rezultatų protokolai:
  - 07.22 d. Sostinių GK - Europos centro GK: PDF
  - 07.29 d. GK "Elnias" - Sostinių GK: PDF, DOC
  - 05.05 d. Europos centro GK - GK "Elnias": PDF, DOC
  - 08.12 d. Europos centro GK - Sostinių GK: PDF, DOC
  - 08.19 d. Sostinių GK - GK "Elnias": PDF, DOC
  - 08.26 d. GK "Elnias" - Europos centro GK: PDF, DOC
 • Turnyrinė lentelė (07.22): PDFSOSTINIŲ
GOLFO KLUBAS

GOLFO KLUBAS
"ELNIAS"

EUROPOS CENTRO
GOLFO KLUBAS


Latvijos pievų golfo asociacijos čempionato etapas 2008-07-09
Š.m. liepos 19 d. (šeštadienį) golfo klubo "Elnias" aikštyne vyks kasmetinis Latvijos pievų golfo asociacijos čempionato etapas. Planuoja atvykti 30 golfo žaidėjų iš Latvijos. GK "Elnias" narius taip pat kviečiame apsilankyti ir tapti šių varžybų dalyviais. Lietuvos žaidėjų vietų skaičius ribotas, nes aikštyne vienu metu varžytis gali 36 sportininkai.

Varžybų data: š.m. liepos 19 d. (šeštadienį).
Varžybų pradžia: 10 val., startuojama vienu metų iš skirtingų laukų.
Varžybų rūšis: smūgio žaidimas, rezultatas - bendrasis (angl. stroke play gross).
Registracija: atvykus į klubą 09.00-09.50 val.
Aikšytno mokestis: 100 Lt, GK "Elnias" nariams - 50 Lt.
Pietūs: 30 Lt.
Informacija tel. (mob.): 86-86-30777.

GK "Elnias" 8-rių metų gimtadienio taurės varžybų rezultatai 2008-06-21

Varžybų nugalėtojai ir prizininkai (iš kairės):
Gediminas Mamkus - I vieta, Donatas Puodžiukynas - II vieta,
Vandenė Motiejūnaitė - I vieta ir Rimas Dubickas - III vieta


Prieš aštuonerius metus, 2008 m. birželio 30 d., buvo atidarytas pirmasis golfo aikštynas Lietuvoje, tai golfo klubo "Elnias" 9 laukų aikštynas. Ta proga kiekvienais metais birželio pabaigoje tradiciškai rengiamos golfo klubo "Elnias" gimtadienio golfo varžybos.

Šį kartą į varžybas susirinko 18 golfo žaidėjų (15 vyrų ir 3 moterys). Klubo prezidentas Vytautas Motiejūnas pasveikino visus susirinkusius, pasidžiaugė gyvuojančia klubo tradicija ir palinkėjo puikių ilgai įsiminančių varžybų akimirkų.

Moterų grupėje stipriausia buvo Vandenė Motiejūnaitė. Ji 18 laukų įveikė atlikusi 109 smūgius.

Tarp vyrų geriausias rezultatas buvo Gedimino Mamkaus - 78 smūgiai. Antroji vieta atiteko Donatui Puodžiukynui (81 smūgis).

Trečiosios vietos laimėtojas buvo nustatytas tik po peržaidimo, nes abu pretendentai Rimas Dubickas ir Robertas Poškus varžybinį raundą (18 laukų) baigė atlikę po 82 smūgius. Peržaisti teko pliaupiant stipriam lietui. Pirmajame lauke (PAR 3) rezultatas vėl buvo lygus, varžovai atliko po 6 smūgius. Po to buvo pasirinktas devintasis laukas (PAR 3), kuriame Rimui Dubickui įridenus kamuoliuką į duobutę 5 smūgiu, Robertas Poškus pasveikino savo varžovą su pergale. Tad, trečiąją vietą laimėjo Rimas Dubickas.

Varžybų rezultatų protokolas (PDF, 61 KB).

Kviečiame į golfo klubo "ELNIAS" 8-ių metų gimtadienio taurės varžybas! 2008-06-10
Varžybų pavadinimas: "GK 'ELNIAS' 8-ių metų taurė"
Varžybų data: š.m. birželio 21 d. (šeštadienį).
Varžybų pradžia: 10 val., startuojama vienu metų iš skirtingų laukų.
Varžybų rūšis: smūgio žaidimas, rezultatas - bendrasis (angl. stroke play gross).
Registracija: atvykus į klubą 09.00-09.50 val.
Aikšytno mokestis: 100 Lt, GK "Elnias" nariams - 50 Lt.
Pietūs: 30 Lt.
Informacija tel. (mob.): 86-86-30777.

2008 m. Lietuvos golfo federacijos taurės varžybų rezultatai 2008-05-19


Gegužės 17-18 d. Europos centro golfo klube vyko 2008 m. Lietuvos golfo federacijos taurės varžybos. Pristatome varžybų nugalėtojus ir prizininkus.

 • Vyrai - smūgio žaidimas su bendruoju rezultatu (angl. stroke play gross)
  1. ROLANDAS GAIDYS - 163 smūgiai
  2. EVALDAS ČIŽINAUSKAS - 169 smūgiai
  3. DUNCAN SHAKESHAFT (Prancūzija) - 175 smūgiai

 • Moterys - smūgio žaidimas su bendruoju rezultatu
  1. AINĖ MARTINKĖNAITĖ - 215 smūgių
  2. LAIMA DRAZDAUSKIENĖ - 221 smūgis
  3. SVETLANA MARTYNIUK - 226 smūgiai

 • Vyrai - smūgio žaidimas su grynuoju rezultatu (angl. stroke play net)
  1. ALGIRDAS TAMOŠIŪNAS - 141 smūgis
  2. DONATAS PUODŽIUKYNAS - 144 smūgiai
  3. ROLANDAS GAIDYS - 147 smūgiai

 • Moterys - smūgio žaidimas su grynuoju rezultatu
  1. REGINA KUNIGELIENĖ - 167 smūgiai
  2. SVETLANA MARTYNIUK - 176 smūgiai
  3. AINĖ MARTINKĖNAITĖ - 177 smūgiai

 • Artimiausiojo smūgio iki duobutės rungtis
  GERD KORNER (Vokietija) 4,7 m

 • Tolimiausiojo smūgio rungtis
  REGINA KUNIGELIENĖ
  MIKAEL LJUNBERG (Švedija)

  Visi varžybų rezultatai:

 • Vyrai - 1 raundo rezultatai
 • Vyrai - 2 raundo rezultatai
 • Vyrai - dviejų raundų bendrasis rezultatas
 • Vyrai - dviejų raundų grynasis rezultatas
 • Vyrai - HCP kaita
 • Moterys - 1 ir 2 raundų rezultatai
 • Moterys - dviejų raundų bendrasis ir grynasis rezultatai
 • Moterys - HCP kaita
 • Apdovanojimų protokolas


 • Lietuvos golfo federacijos informacija 2008-05-15  Dėl Lietuvos golfo federacijos reitinginių varžybų vykdymo
  Europos centro golfo klubo aikštyne
  2008-05-15


  1. Žaidėjams, kurie š.m. gegužės 17-18 d. dalyvaus Lietuvos golfo federacijos (LGF) taurės varžybose, Europos centro golfo klubo aikštyno mokestis (angl. green fee) bus tik 140,– Lt (už abi dienas).
  2. Lietuvos kūno kultūros akademijos golfo specializacijos studentai Europos centro golfo klubo aikštyne LGF reitinginių varžybų metu žaidžia nemokamai.
  3. Vaikai, jaunučiai ir jauniai iki 18 m. amžiaus atitinkantys LGF reitinginių varžybų nuostatų reikalavimus Europos centro golfo klubo aikštyne LGF reitinginių varžybų metu žaidžia nemokamai.

  "Gegužės taurės" varžybų nugalėtoju tapo MARIUS BUBNELIS! 2008-05-05


  "Gegužės taurės"
  Varžybų nugalėtojas
  Marius Bubnelis


  Š.m. gegužės 3 d. golfo klube "Elnias" vykusiose varžybose "Gegužės taurė" varžėsi 10 golfo žaidėjų, iš kurių geriausiai sekėsi LKKA studentui ir golfo klubo "Elnias" nariui Mariui Bubneliui. Mariaus rezultatas - 77 smūgiai. Antrąją vietą iškovojo Tomas Pranevičius (79 smūgiai), o trečiąją - Vydas Gedvilas (86 smūgiai).

  Varžybų "gegužės taurė" rezultatų protokolas (PDF, 60 KB).

  Kiečiame į "Gegužės taurės" varžybas! 2008-05-06
  Varžybų pavadinimas: "Gegužės taurė"
  Varžybų data: š.m. gegužės 03 d. (šeštadienį).
  Varžybų pradžia: 11 val., startuojama vienu metų iš skirtingų laukų (angl. shot gun).
  Varžybų rūšis: smūgio žaidimas, rezultatas - bendrasis (angl. stroke play gross).
  Registracija: atvykus į klubą 10.00-10.50 val.
  Apdovanojimas: vyrų 1-3 vietos - taurės ir diplomai; moterų 1 vieta - taurė, 1-3 vietos - diplomai.
  Aikšytno mokestis: 100 Lt, GK "Elnias" nariams - 50 Lt.
  Pietūs: 30 Lt.
  Informacija tel. (mob.): 86-86-30777.

  GK "Elnias" atidarė naująjį golfo sezoną! 2008-04-13

  Varžybų nugalėtojas
  Evaldas Čižinauskas


  Varžybų nugalėtoja
  Otilija Mockuvienė

  Nors šį pavasarį golfo klube "Elnias" jau trečiosios varžybos, tačiau oficialus sezono atidarymas buvo paskelbtas balandžio 12 d. Šiose "Golfo sezono atidarymo taurės" varžybose, kurių formatas buvo smūgio žaidimas (angl. stroke play gross), dalyvavo 17 sportininkų. Į varžybas susirinko būrys labai pajėgių Lietuvos golfo žaidėjų: Evaldas Čižinauskas (HCP=10,8), Rimantas Kupstas (HCP=11,0), Tomas Pranevičius (HCP=15,1), Andrius Zabulionis (HCP=15,5). Kaip visados gero žaidimo siurprizų galima buvo laukti ir iš Donato Puodžiukyno (HCP=23,5), Eimučio Likadzijausko (HCP=24,3), Mariaus Bubnelio (HCP=32,8) bei Martyno Gedvilo (HCP=30,8). Nors moterų grupėje startavo tik dvi sportininkės Otilija Mockuvienė ir Vandenė Motiejūnaitė, tačiau rezultatų kaita parodė, kad tarp jų vyko labai įtempta kova.

  Varžybų dalyviai ir organizatoriai po varžybų džiaugėsi, kad pakankamai sudėtingomis žaidimo sąlygomis pavyko pasiekti gerus rezultatus. Žvilgetrėjus į protokolą ir paanalizavus rezultatų kaitą, galima teigti, kad lyderių grupėje iki pat varžybų pabaigos nebuvo aiški prizininkų eilės tvarka. Po pirmųjų 9 laukų Evaldas Čižinauskas (rezultatas - 32 smūgiai) tik dviem smūgiais pirmavo prieš Tomą Pranevičių (34 smūgiai) ir trimis prieš Rimantą Kupstą bei Marių Bubnelį (po 35 smūgius). Pirmasis šios įtampos neišlaikė Marius, kuris antrojo rato 14(5) lauką (sąlyginai lengvą lauką, PAR - 3, ilgis - 90 m) įveikė per 7 smūgius. Taip pat jam nepasisekė ir 16(7) bei 18(9) laukuose, kuriuose jis atliko dar po 6 smūgius, t.y. dvigubai daugiau nei šių laukų PAR.

  Toliau labai įtempta ir įdomi kova vyko tarp lyderių trejeto. Nors ir nedidelę persvarą, tačiau labai stabiliai žaidęs Evaldas Čižinauskas neleido prie jo priartėti savo varžovamas. 16 lauke skirtumas tarp Rimanto Kupsto ir Evaldo buvo sumažėjęs iki dviejų smūgių. Esant tokiai įtampai, menkiausias neatidumas ar klaida viską galėjo pakeisti. Tačiau puiki Evaldo Čižinausko pabaiga - 17(8) ir 18(9) laukuose sužaista PAR'ui (po 3 smūgius) - leido džiaugtis pergale šiose varžybose. Evaldo bendrasis rezultatas - 65 smūgiai - geriausias rezultatas šį sezoną golfo klubo "Elnias" aikštyne. Prieš savaitę "Balandžio taurės" varžybose Marius Bubnelis buvo pasiekęs 66 smūgius. Priminsime, kad aikštyno rekordas priklauso Andriui Zabulioniui, kuris 2004 m. liepos 17 d. 18 laukų įveikė atlikęs 62 smūgius.

  Kovoje dėl 2 vietos taip pat buvo didelė intriga. 15 lauke Tomas Pranevičius 1 smūgiu pirmavo prieš Rimantą Kūpstą, bet gana sudėtingas 16(7) laukas pakišo koją Tomui, kuriam prireikė net 7 smūgių, tuo tarpu Rimantui - tik 3. Skirtumas tapo +3 Rimanto naudai. Tačiau Tomas nenuleido rankų ir kitą 17(8) lauką įveikė per 3 smūgius. Rimantai šiame lauke prireikė 5 smūgių. Likus žaisti vieną lauką, abu žaidėjus skyrė tik 1 smūgis. Paskutiniame lauke geriau pasisekė Rimantui - 3 smūgiai, Tomas atliko vieniu smūgiu daugiau. Tad, antroji vieta atiteko Rimantui Kupstui (69 smūgiai), o trečioji - Tomui Pranevičiui (71 smūgis).

  Donatas Puodžiukynas 15(4) lauką įveikęs 2 smūgiais, t.y., vienu smūgiu mažiau nei lauko PAR ir toks rezultatas golfe vadinamas "paukšteliu" (angl. birdie), taip pat pradėjo lipti ant kulnų Tomui ir Rimantui. Tačiau Donatui puikiai sužaidus antrąjį ratą (10-18 laukai įveiti 35 smūgiais) savo atsilikimą nuo trečiosios vietos pavyko sumažinti tik iki trijų smūgių ir tenkintis ketvirtąją vieta. Galutinis Donato rezultatas - 74 smūgiai.
  Taip pat puikiai antrąją žaidimo pusę sužaidęs Martynas Gedvilas (10-18 laukuose atlikęs 36 smūgius) ir bendrai surinkęs 79 smūgius, kartu su Mariumi Bubneliu pasidalino penktąją vietą.

  Moterų grupėje gana įtemptoje kovoje nugalėtoja tapo Otilija Mockuvienė (106 smūgiai).  Varžybų "Golfo sezono atidarymo taurė" rezultatų protokolas (PDF, 63 KB).


  Balandžio 12 d. 11 val. golfo sezono atidarymo varžybos! 2008-04-05
  Varžybų pavadinimas: "Golfo sezono atidarymo taurė"
  Varžybų data: š.m. balandžio 12 d. (šeštadienis).
  Varžybų pradžia: 11 val., startuojama vienu metų iš skirtingų laukų (angl. shot gun).
  Varžybų rūšis: smūgio žaidimas, rezultatas - bendrasis (angl. stroke play gross).
  Registracija: atvykus į klubą 10.00-10.50 val.
  Apdovanojimas: vyrų 1-3 vietos - taurės ir diplomai; moterys 1 vieta - taurė, 1-3 vietos - diplomai.
  Aikšytno mokestis: 100 Lt, GK "Elnias" nariams - 50 Lt.
  Pietūs: 30 Lt.
  Tel. (mob.) informacijai: 86-86-30777.

  "BALANDŽIO TAURĖS" nugalėtojas - Marius Bubnelis 2008-04-05


  Varžybų nugalėtojas
  Marius Bubnelis


  Š.m. kovo 5 d. golfo klube "Elnias" vėl vyko varžybos, šį kartą "Balandžio taurė". Varžybų rūšis buvo smūgio žaidimas skaičiuojant bendrąjį rezultatą (angl. stroke play gross). Nors susirinko negausus žaidėjų skaičius (12 golfininkų), tačiau buvo tikimasi įtemptos kovos dėl nugalėtojo vardo. Realiausiais pretendentais iškovoti taurę buvo Rimantas Kupstas (HCP=11,0), Tomas Pranevičius (HCP=15,1) ir prieš savaitę vykusių varžybų "Pavasario taurė 2008" nugalėtojas Marius Bubnelis. Varžyboms pasibaigus paaiškėjo, kad "Balandžio taurės" savininku, kaip ir praėjusįo savaitgalį, varžybų nugalėtoju vėl tapo LKKA IV kurso studentas Marius Bubnelis. Marius pasiekė puikų rezultatą golfo klubo "Elnias" aikštyne - 66 smūgiai. Tai tik 10 smūgių daugiau negu aikštyno PAR (56). Antrąją vietą laimėjo Rimantas Kupstas (72 smūgiai), trečiąją - Gediminas Mamkus (79 smūgiai).

  Detalus varžybų "Balandžio taurė" rezultatų protokolas (PDF, 60 KB).

  Ateinantį šeštadienį (kovo 12 d., 11 val.) golfo klube "Elnias" bus vykdomos oficilaus 2008 m. golfo sezono atidarymo varžybos "Golfo sezono atidarymo taurė". Kviečiame visus šauniai praleisti laiką!

  Balandžio 5 d. kviečiame į golfo varžybas "BALANDŽIO TAURĖ" 2008-03-30
  Varžybų data: š.m. balandžio 05 d. (šeštadienis).
  Varžybų pradžia: 11 val., startuojama vienu metų iš skirtingų laukų (angl. shot gun).
  Varžybų rūšis: smūgio žaidimas, rezultatas - bendrasis (angl. stroke play gross).
  Registracija: atvykus į klubą 10.00-10.50 val.
  Apdovanojimas: pirmoji vieta - taurė.
  Aikšytno mokestis: 100 Lt, GK "Elnias" nariams - 50 Lt.
  Pietūs: 30 Lt.
  Tel. (mob.) informacijai: 86-86-30777.

  "PAVASARIO TAURĖ 2008" Mariui Bubneliui 2008-03-30


  Varžybų nugalėtojas
  Marius Bubnelis


  Saulėtą kovo 29 d. rytą į pirmąsias š.m. golfo klubo "Elnias" varžybas susirinko 25 golfo aistruoliai. Varžybų "Pavasario taurė 2008" nugalėtoju tapo Lietuvos kūno kultūros akademijos Sporto edukologijos fakulteto IV kurso studentas Marius Bubnelis. Mariaus rezultatas - 69 smūgiai. Trimis smūgiais daugiau 18 laukų įveikė ir užėmė antrąją vietą Tomas Pranevičius. Trečiosios vietos laimėtojas - Igor Martyniuk (76 smūgiai). Moterų grupės nugalėtojos vardą pelnė Svetlana Martyniuk (90 smūgių).

  Varžybų "Pavasario taurė 2008" rezultatai (PDF, 65 KB).

  Pirmosios pavasario varžybos "PAVASARIO TAURĖ 2008" 2008-03-26
  Varžybų data: š.m. kovo 29 d. (šeštadienis).
  Varžybų pradžia: 10 val., startuojama vienu metų iš skirtingų laukų (angl. shot gun).
  Varžybų rūšis: smūgio žaidimas, rezultatas - bendrasis (angl. stroke play gross).
  Registracija: atvykus į klubą 09.00-09.50 val.
  Apdovanojimas: pirmoji vieta - taurė.
  Aikšytno mokestis: 100 Lt, GK "Elnias" nariams - 50 Lt.
  Pietūs: 30 Lt.

  Golfo klubo "Elnias" nariai varžėsi Ispanijos aikštynuose 2008-03-20

  Lietuvos golfo žaidėjų grupė Ispanijoje
  (Gedimino Mamkaus nuotrauka)

  Š.m. kovo 8-16 d. grupė Lietuvos golfo aistruolių lankėsi pietų Ispanijos Malagos provincijoje ir išbandė miestelio Marbella apylinkėse savo rankos taiklumą net keturiuose golfo aikštynuose: "La Quinta", "Rio Real", "Guadalmina North" ir "Guadalmina South". Prie 25 asmenų iš Lietuvos vykusios grupės Ispanijoje prisijungė dar 6 ten gyvenantys ar poilsiaujantys lietuviai. Iš viso per tris raundus varžybose dalyvavo 31 žaidėjas. Šios išvykos sumanytojai ir organizatoriai buvo golfo klubo "Elnias" nariai: Evaldas Čižinauskas, Ričardas Mačiulaitis, Rolandas Dovidaitis ir Gediminas Mamkus. Be jų į kelionę vyko ir kiti "Elniečiai", tai Oridijus Čaplikas, Marius Paulauskas ir Vytas Snarskis.

  Iš viso buvo sužaisti 6 golfo raundai. Paskutiniai trys raundai buvo skirti "ARX Baltica Ispanijos taurės 2008" varžyboms. Varžomasis buvo pagal tris nominacijas:
 • I nominacija (pagrindinė) - smūgio žaidimas skaičiuojant bendrąjį rezultatą (angl. stroke play gross). Šioje nominacijoje rungėsi visi varžybų dalyviai, kurių kvalifikacinis įvertis (handikapas - HCP) nuo 0,0 iki 36,0.
 • II nominacija - smūgio žaidimas skaičiuojant grynąjį rezultatą (angl. stroke play net). Žaidėjų kvalifikacinis įvertis: 0,0-28,0.
 • III nominacija - smūgio žaidimo Steiblfordo forma. Varžėsi žaidėjai, kurių HCP 28,1-36,0.
  Nominacijų nugalėtojai buvo nustatomi susumavus atitinkamus visų trijų varžybinių raundų rezultatus. Taip pat atskirai buvo nustatomi kiekvieno raundo nugalėtojai ir prizininkai pagal II ir III nominacijų rezultatus.

  Pirmasis varžybų raundas vyko golfo klubo "Rio Real" aikšytne. Šio raundo II nominacijoje pergalę šventė Sostinių golfo klubo narys Simonas Krasaitis (grynasis rezultatas - 74 smūgiai), o III nominacijoje su puikiu rezultatu raundo nugalėtoja tapo taip pat Sostinių golfo klubo narė Miglė Rusteikaitė (rezultatas - net 47 Steiblfordo taškai). Šiame raunde Kęstutis Drazdauskas buvo įsteigęs artimiausiojo smūgio iki duobutės nugalėtojo taurę. Dėl šios taurės buvo varžomasi 12 lauke. Šią rungtį laimėjo golfo klubo "Elnias" atstovas Vytas Snarskis. Jo iš starto aikštelės smūgiuotas kamuoliukas 153 m ilgio lauke susotojo likus 0,67 m iki duobutės.

  Antrąjį raundą žaidėme golfo klubo "Guadalmina" aikštyne "South". Šiame raunde II nominacijos grupėje geriausiai sekėsi ir nugalėtoju tapo golfo klubo "Rio Real" narys Kęstutis Drazdauskas (grynasis rezultatas - 70 smūgių). III nominacijos nugalėtojas - Sostinių golfo klubo narys Aurelijus Rusteika (rezultatas - 43 Steiblfordo taškai). Puikiai šioje antrojo raundo nominacijoje pasirodė ir "ARX Baltica" generalinis direktorius, golfo klubo "Elnias" narys Rolandas Dovidaitis, kuris surinkęs 41 Steiblfordo tašką, iškovojo antrąją vietą.

  Trečiasis raundas buvo organizuotas taip pat golfo klube "Guadalmina", tik jo aikštyne "North". II nominacijos nugalėtoju tapo golfo klubo "Elnias" narys Gediminas Mamkus (grynasis rezultatas - 69 smūgiai). III šio raundo nominacijos nugalėtoja vėl puikiai pasirodžiusi tapo jaunoji Sostinių golfo klubo atstovė Miglė Rusteikaitė, jos rezultatas - 42 Steiblfordo taškai.

  Po trečiosios varžybų dienos ir šeštojo iš viso raundo iš eilės, bendroje visų varžybų dalyvių vakaronėje buvo apdovanoti ir pagerbti trijų raundų "ARX Baltika Ispanijos taurė 2008" varžybų nugalėtojai ir prizininkai.
  I nominacija. Nugalėtoju ir pagrindinės varžybų taurės savininku tapo golfo klubo "Rio Real" narys Kęstutis Drazdauskas (trijų raundų bendrasis rezultatas - 281 smūgis). Antąją vietą laimėjo Darius Krasaitis (Sostinių golfo klubas). Dariaus rezultatas - 288 smūgiai. Trečioji vieta atiteko golfo klubo "Elnias" nariui Evaldui Čižinauskui, kurio rezultatas - 289 smūgiai.
  II nominacija. Pagal trijų raundų grynąjį rezultatą (iš bendrojo rezultato atėmus žaidimo handikapą) taurės laimėtoju tapo Simonas Krasaitis (Sostinių golfo klubas). Simono grynasis rezultatas - 224 smūgiai. Antroji vieta surinkus 226 smūgius atiteko golfo klubo "Elnias" atstovui Gediminui Mamkui. Trečiąją vietą laimėjo klaipėdietis, golfo klubo "Amber" narys Antanas Sadauskas - 230 smūgių.
  III nominacija. Žaidžiančiųjų pagal Steiblfordo formą grupėje geriausiai sekėsi ir šios nominacijos nugalėtuju tapo Europos centro golfo klubo narys Vytautas Stukas (rezultatas - 110 Steiblfordo taškai). Antrosios vieto savininku tapo Sostinių golfo klubo atstovas Aurelijus Rusteika (rezultatas - 99 Steiblfordo taškai). Trečiąją vietą laimėjo Robertas Poškus (Sostinių golfo klubas). Robertas surinko 96 taškus.
  Tai pat atminimo prizu buvo apdovanota viso žaidimo Ispanijoje ištvermingiausia dama Svetlana Martyniuk (Sostinių golfo klubas), kuri sužaidė net 5 iš 6 raundų. Be to atminimo prizas už garbingą žaidimą buvo įteiktas golfo klubo "Elnias" atstovui Evaldui Čižinauskui. Šį garbingo žaidimo epizodą pristatė ir prizą įteikė Kęstutis Drazdauskas. Evaldas žaisdamas golfo klubo "Guadalmina" aikštyne "North" vieno iš laukų ridenimo aikštelėje pamatė, kad žaidžia ne savo (klaidingu) kamuoliuku. Jo grupėje žaidę kolegos varžovai to visai nepastebėjo, tačiau Evaldas informavo juos apie savo klaidą ir toliau sužaidė, kaip nurodo taisyklės: teko grįžti į vietą, iš kur pirmą kartą buvo smūgiuotas klaidingas kamuoliukas bei buvo skirti du baudos smūgiai. Tai puikus grbingo žaidimo pavyzdys visiems golfo žaidėjams ir kitų sporto šakų atstovams.

  Ši kelionė buvo puiki galimybė Lietuvos golfo žaidėjams anksti pradėti golfo sezoną, pasisemti patirties, įvertinti įvairių pietų Ispanijos golfo aikštynų kokybę ir ypatumus, pabendrauti tarpusavyje. Manome, kad tai ne paskutinė tokio pobūdžio išvyka.

  Kelionės rėmėjais, organizatoriais ir partneriais buvo: UAB "ARX Baltica", Kelionių organizatorius UAB "Meandra", Ispanijos turizmo firma "ALMEIDA VIAJES".

  Varžybų rezultatų protokolai:
  Informaciją parengė
  Gediminas Mamkus

 • Puikus smūgis! 2008-02-17


  Visiems tokių smūgių artėjančio golfo sezono metu!  -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   
  © 2007 Golfo klubas "Elnias"